REFERENCE

Pro ty, kteří nás ještě neznají, nebo nás našli na internetu jsme se rozhodli uvést některé z referencí a usnadnit tak možné rozhodování pro Simea Flowers – Simona Kahudová shop.
Pokud se pro nás rozhodnete, věříme, že budete s našimi službami spokojeni a obrátíte se na nás i příště, jako to udělali naši klienti. Máme upřímnou radost z toho, že z některých se přes spolupráci stali i naši přátelé, věříme, že to budete i Vy.

 

REFERENCE Z HOTELŮ
 

Simona Kahudová je floristou hotelů Andels a Angelo již mnoho let. Během naší dlouhodobé spolupráce nás Simona vždy přesvědčila o svých vysokých designerských a profesionálních kvalitách, které se vždy zrcadlí v její práci. Celoroční spolupráce na květinové dekoraci hotelu a floristických pracích pro mnoho konferenčních klientů tak funguje k naší obrovské spokojenosti. Doporučila bych služby Simony Kahudové bez rozmýšlení všem, kteří jsou nároční na kreativní design, a hlavně všem, kteří očekávají 100% profesionální přístup floristy. Doufám, že naše spolupráce bude pokračovat do budoucna.

Kateřina Lenková
Resident Manager
ANDEL‘S BY VIENNA HOUSE PRAGUE

 

Simona s naší společností spolupracuje již pěknou řádku let a ještě se nám nestalo, že by neodvedla 200% práci :). Zná naše hotely nazpaměť a přesně ví, jaké dekorace se do našich konceptů nejlépe hodí. Její aranžmá pravidelně sklízí obdiv a uznání nejen od našich hostů a klientů, ale také od zaměstnanců a majitelů. Oceňujeme, že Simona rozumí chodu našich hotelů, má cit pro detail a obrovskou flexibilitu. Ať už se jedná o vánoční výzdobu, designové vazby na  recepci nebo květiny pro hosty, výročí či konferenci – pokaždé jsme nadšeni. Simona je navíc vždy ochotná, plná kreativních nápadů a nic pro ni není problém. Jsme moc rádi, že ji máme, protože naše spolupráce funguje na jedničku!“

Monika Poštulková
Guest Relation Manager
ANDEL‘S BY VIENNA HOUSE PRAGUE

 

Simona se nám již dlouhou dobu stará o celou výzdobu. Její tématicky laděné květinové dekorace oživí celý náš hotel. Vím, že se na ni mohu spolehnout a že udělá vše pro to, abychom byli spokojení.

Denisa Kařízková
Housekeeping Manager
ANGELO BY VIENNA HOUSE PRAGUE

 

S dekoratérkou Simonou Kahudovou spolupracujeme již déle než rok a za celý hotelový team mohu její práci vřele doporučit. Ať už se jedná o menší květinovou výzdobu na koktejlové stoly během rautů nebo větší aranžmá u příležitosti gala večeří či svateb, naši klienti jsou pokaždé příjemně překvapeni a velice spokojeni. Zdůraznit musím především Simoninu flexibilitu a kreativitu se kterou řeší zadané poptávky, stejně jako ochotu, rychlost a spolehlivost při dodání.

Eva Drbohlavová
Event Manager
BOSCOLO PRAGUE

 

Dobrý den Simono,
Minulý měsíc jsem Vás požádal o zajištění květinové výzdoby na galavečeři pro společnost PepsiCo Velká Británie a Vendavo. Chtěl bych Vám tímto poděkovat za skvělou spolupráci při realizaci obou večerů. Vaše skvělé nápady, kreativita a schopnost řešit požadavky klientů, které přišli na poslední chvíli s úsměvem a klidem, nám moc pomohly a klienti byli velmi spokojeni. Určitě se na Vás při příští akci znovu obrátím.
Ještě jednou děkuji.
S pozdravem,

Jan Horák
Event Manager
BOSCOLO


 

REFERENCE Z FIREM
 

Jsme moc rádi, že jsme si pro spolupráci vybrali právě Simea Flowers. Slečna Kahudová vždy vyhoví našim přáním a požadavkům a někdy i nesplnitelným termínům a výsledkem je, že nejen že máme krásné zelené kanceláře, o které je dobře postaráno, ale i jistotu, že naše recepce každé pondělí budou zdobit čerstvé řezané květiny nebo živá aranžmá, která s jistotou zůstanou krásné celý týden.

Natálie Karanová
Assistant to the Board
VIG RE zajišťovna, a.s. 

REFERENCE ZE SVATEB
 

U Simony jsem měla objednanou svou svatební kytici a květiny pro svědkyni a maminky, i házecí. Musím říct, že lepší být nemohla. Naprosto vystihla mojí predstavu o snové svatební kytici a dodala mým šatům a celé vizáži dokonalý punc. Děkuji mnohokrát za výbornou, precizní práci a ochotu. Svědkyně a maminky byly též naprosto okouzleny prací Simony! Simea Flovers mohu zcela upřímně doporučit, opravdu krásné :)

Lenka Těhníková, srpen 2017
 

Krásně nakombinované květiny v kyticích i květinové aranžmá a nádherné doladění dekorací na svatební hostině:)

Martina Bezoušková, srpen 2017
 

"Krásné kytice a květinová výzdoba... nádherně dokreslily náš svatební den."

Ilona Slosiariková
 

"Ve spolupráci se slečnou Kahudovou se podařilo vytvořit něco překrásného... spolupráce byla naprosto úžasná... Velmi oceňuji její kreativitu a nápaditost při vytváření vazeb na naši svatbu."

Tereza Rosolová
 

"Simonko, díky svatební kytici od tebe jsem byla takovou nevěstou jakou sem si přála být... Díky."

Lucie Hromádková
 

"Simonu Kahudovou mi doporučila kamarádka. Ani nemusela, na její svatbě jsem byla a kytka pro nevěstu, pro mě jako svědka i všechny další květiny a výzdoba byly úžasné. Sami jsme s přítelem chtěli květiny a výzdobu diametrálně odlišné od mé kamarádky, spíše čistý a jednoduchý styl namísto jejího více zdobného, takže jsem byla zvědavá, jestli se Simoně i něco takového povede. Povedlo, byla jsem nadšená a stejně tak i můj nyní už manžel, kterého samozřejmě kytky jinak vůbec nezajímají."

Petra
 

"Chtěla bych poděkovat slečně Simoně nejen za úžasnou svatební kytici, ale i její vstřícnost a čas, který mi věnovala na poslední chvíli mé svatby, kdy jsem její pomocí vyřešila výzdobu stolů, aut a svědků s maminkami, a především nádhernou svatební kytici, na které spočinulo nejedno oko s úžasem. Ještě jednou děkuji."

L. Strnadová
 

"S prací slečny Kahudové jsem byla velmi spokojena. Připravila veškeré květiny, výzdobu kostela, restaurace a auta. Je velmi ochotná, skvěle poradí, jaká květina se ke komu hodí (bere v úvahu typ nevěsty, šaty, roční období...), má výborné nápady. Interiéry sama nazdobila, nemusila jsem se o nic starat. Všichni byli z květin nadšeni, mohu vřele doporučit."

Veronika Váňová

 

BEREME SE - recenze
 

Slečnu Kahudovou doporučuji! Nádherné květiny i výzdobu všichni moc obdivovali. Profesionální a vstřícný přístup. Vše bylo dokonalé!!

magnolie84 - 18. června 2015
 

Nejen kompletní květinový servis, ale i doladění dekorací, Simča vše dotáhla k dokonalosti, všechno bylo nádherné, perfektně připravené.

patmouse - 29. dubna 2015